Efekt ombre to jedna z najnowszych technik pigmentacji brwi, która cieszy się wielkim zainteresowaniem klientek. Cieniowanie brwi tą techniką znacznie różni się od klasycznej pigmentacji, jest bardziej subtelne i delikatnie podkreśla brwi. Brwi nie są jednolite, ale wycieniowane tak, by do złudzenia przypominały naturalne brwi. Brew wykonana tą techniką jest jaśniejsza u nasady a bardziej nasycona przy końcówce.

Makijaż permanentny brwi metodą ombre:

  • Subtelne i naturalne odcienie  – metoda ombre daje efekt delikatnej mgiełki koloru z jaśniejszą nasadą brwi i łagodnie rozproszonym pigmentem na łuku brwiowym;

  • Idealny gradient koloru rozłożony jest od najjaśniejszego u nasady do najciemniejszego na końcach brwi;

  • Mocniejsze podkreślenie dolnej linii łuku brwiowego z równoczesnym roztarciem koloru w górnej linii.

Metoda ta sprawdzi się u Pań o delikatnej urodzie lub preferujących subtelny makijaż podkreślający naturalne piękno twarzy. 

Kolor wprowadza się w skórę za pomocą specjalistycznej maszynki do makijażu permanentnego, która wtłacza pigment w skórę szybkimi ruchami wysuwającej się z niej igiełki. Wszystkie elementy maszynki dotykające skóry klientki  (w tym jednorazowa igła) są sterylne, pozostałe części poddawane są dezynfekcji po każdym zabiegu. Korzystam tylko z pigmentów najwyższej jakości, przebadanych alergologicznie, posiadających wszystkie niezbędne atesty.

Close Menu