brwi pudrowe

Efekt pudrowy to jedna z najnowszych technik pigmentacji brwi, która cieszy się wielkim zainteresowaniem klientek. Cieniowanie brwi tą techniką znacznie różni się od klasycznej pigmentacji, jest bardziej subtelne i delikatnie podkreśla brwi. Brwi pudrowe, to metoda cieniowania brwi na całej ich powierzchni. Daje subtlne, lekko transparentne krycie. Idealna dla Pań oczekujących ładnie zarysowanego kształtu brwi i naturalnie wyglądającego koloru.

Makijaż permanentny brwi metodą pudrową:

  • Subtelne i naturalne odcienie  – metoda pudrowa daje efekt delikatnej mgiełki koloru z łagodnie rozproszonym pigmentem;

  • Idealny rezultat dla kobiet, które chcą podkreślić urodę w sposób naturalny, niezauważalny dla innych. Efekt typu: wyglądasz pięknie, ale nie wiem co się zmieniło!

Metoda ta sprawdzi się u Pań o delikatnej urodzie lub preferujących subtelny makijaż podkreślający naturalne piękno twarzy. 

Kolor wprowadza się w skórę za pomocą specjalistycznej maszynki do makijażu permanentnego, która wtłacza pigment w skórę szybkimi ruchami wysuwającej się z niej igiełki. Wszystkie elementy maszynki dotykające skóry klientki  (w tym jednorazowa igła) są sterylne, pozostałe części poddawane są dezynfekcji po każdym zabiegu. Korzystam tylko z pigmentów najwyższej jakości, przebadanych alergologicznie, posiadających wszystkie niezbędne atesty.

Close Menu