Przedłużanie rzęs metodą 1:1

przedłużanie rzęs

Przedłużanie rzęs metodą 1:1 jest świetnym sposobem na wydłużenie, zagęszczenie i jednoczesne podkręcenie naturalnych rzęs. Dzięki, lekkim rzęsom, które niewiele różnią się od tych naturalnych, efekt jest delikatny, jednak na tyle widoczny, by wydobyć głębię spojrzenia. Zabieg przedłużania rzęs jest przeznaczony dla wszystkich pań, które pragną nienagannego wyglądu przez całą dobę. To rozwiązanie idealne dla tych, których naturalne rzęsy są krótkie, cienkie lub rosną w dół. To świetna pomoc dla Pań noszących soczewki kontaktowe, które nie lubią codziennej aplikacji i demakijażu maskary, a także dla pań ceniących swój czas. 

Nosząc doklejane rzęsy można zapomnieć tuszowaniu rzęs czy też łamiącej naturalne rzęsy zalotce. Poprawnie zaaplikowane rzęsy są trwałe, odporne na wodę i pot, można więc w nich pływać, opalać się i ćwiczyć, dzięki czemu idealnie nadają się na co dzień, na urlop jak również na wyjątkowe okazje.

Zabieg polega na doklejeniu pojedynczej sztucznej rzęsy do rzęsy naturalnej. Robi się to za pomocą przebadanego dermatologicznie i okulistycznie kleju. Naturalne rzęsy wypadają każdego dnia, jest to związane z cyklem ich życia, który wynosi około 90 dni. Naturalna rzęsa zawsze wypada wraz 
z przyklejoną do niej rzęsą sztuczną, a na jej miejsce zawsze wyrasta nowa, młoda rzęsa. Po upływie około 3 tygodni od dnia założenia rzęs pozostaje ich około połowa. Jest to idealny moment, aby wykonać tzw. uzupełnienie. Zabieg ten polega na doklejeniu sztucznych rzęs do nowych, młodych, naturalnych rzęs i ma na celu utrzymanie uzyskanego przy pierwszym zabiegu efektu.

Zabieg aplikacji rzęs trwa około 2-2,5h i zawsze poprzedzony jest szczegółowym wywiadem z klientką.

Lifting, laminacja i botoks rzęs

lifting rzęs

Lifting rzęs, zwany też laminowaniem lub botoxem rzęs, to najnowsza metoda długotrwałego podkręcenia rzęs. Za pomocą preparatu utrwalającego skręt rzęs oraz witaminowej odżywki, rzęsy stają się uniesione, podkręcone i lśniące. Dodając do zabiegu hennę rzęs, uzyskać można ciemną, wyrazistą oprawę oka, które już dzięki podkręceniu rzęs wydaje się większe, bardziej wypoczęte i zmysłowe. Efekt, w zależności od indywidualnych predyspozycji, utrzymuje się do 6 tygodni.

Z zabiegu powinny skorzystać wszystkie Panie, które chcą wyglądać świetnie zaraz po przebudzeniu. Sprawdzi się idealnie u osób z prostymi lub rosnącymi w dół, ale długimi rzęsami. Zabieg może tez być alternatywą dla przedłużania rzęs doklejanymi rzęsami, zwłaszcza dla osób z osłabionymi i zniszczonymi rzęsami. 
Jest to zabieg, który z pewnością pokochają wszystkie panie ceniące naturalne piękno. 

Close Menu