Makijaż permanentny brwi techniką cieniowania dostępna jest na polskim rynku od wielu lat. Polega na pigmentowaniu na skórze kształtu łuku brwiowego w formie jednolitego, mocnego cienia.  Pigmentowany wprowadzany jest na całej powierzchni ustalonego kształtu brwi, co podkreśla ich kształt i optycznie je zagęszcza. Klasyczna metoda cieniowania brwi polega na pigmentacji cienia jednym kolorem.

Metoda ta sprawdzi się u Pań o kontrastowej urodzie lub preferujących mocny makijaż. Czasem jest też jedynym rozwiązaniem korekty koloru lub kształtu starego/źle wykonanego makijażu permanentnego brwi.

Kolor wprowadza się w skórę za pomocą specjalistycznej maszynki do makijażu permanentnego, która wtłacza pigment w skórę szybkimi ruchami wysuwającej się z niej igiełki. Wszystkie elementy maszynki dotykające skóry klientki  (w tym jednorazowa igła) są sterylne, pozostałe części poddawane są dezynfekcji po każdym zabiegu. Korzystam tylko z pigmentów najwyższej jakości, przebadanych alergologicznie, posiadających wszystkie niezbędne atesty.

Close Menu